Ahşap Stand

Ahşap stand, firmaların oluşturdukları konsepti ve tasarımları ön plana çıkartır. Fark edilmek amaçlı bir çok firmanın ortak tercihi olan ahşap fuar standları, markanızın farkını ve prestijini ön plana çıkartarak fuarda ki diğer standlara oranla yüksek bir başarı elde etmenizi sağlar.

Firmaların etkileyici ve dikkat çekici bir fuar oluşturması organizasyon açısından firmanın farkını ortaya çıkarmaktadır. Maxima Stand fuar alanlarında en çok tercih edilen ve en gözde konuma gelmiş stand seçeneklerindendir.

Ahşap Standının Firmaya Etkileri

Ahşap fuar standlarında kullanılacak malzeme kalitesine göre fiyat belirlenir. Lara Fuar olarak, uzman kadromuz ve profesyonel ekibimizle standın oluşumu sağlayacak malzemeleri test ederek sizlere stand oluşturmaktayız.

Ahşap standın özelliklerinden biri de diğer ahşap standlarına bağlı olmaması ve bu nedenle istediğiniz tasarımın oluşmasını sağlamaktır.

Ahşap Stand yapımları tamamen hayal gücünüze bağlı olarak yuvarlak ve oval tasarımlar şeklinde de kurulabilir. Standartın dışında ürünlerinizi farklı tasarımlarla sergileme fırsatı sunan ahşap üniteler, ahşap vitrinler, ahşap bankolar ve ahşap platformlar gibi birçok tercih edilebilecek standları oluşturmaktayız.

Eğer size verilen fuar alanının metrekaresi yeterli olmazsa sağlam bir şekilde ikinci katınızı da ahşap stand modeline göre oluşturmaktayız.

Ahşap Fuar Standlarında ham sunta, sunta lam, mdf, ham ağaç, dekoratif ağaç ve diğer ağaç ürünlerini kullanarak sizlere farklı tasarımlar oluşturmaktayız. Dayanıklığı arttırmak amacıyla demir profil ve çelik malzemelerden yararlanmaktayız.