Fuar Stand Tasarımı

fuar stand

Fuar Stand Tasarımı

Fuarlar pek çok kişi ve firmalar için hem sosyalleşme hem de ürün ve kurumların tanıtımının yapıldığı geniş alanlardır. Özellikle stand çalışmalarının doğru bir şekilde yapılması bu anlamda çok önemlidir.  Özellikli olan fuar standları her zaman dikkat çekici bulunmuştur. Bu tarz standlara müşteriler daha çok ziyaret gerçekleştirmektedirler. Uzman kadromuz ile bunun bilincinde olarak çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. Fuar stand tasarımı konusunda uzun yıllardır yürüttüğümüz çalışmalarımız ile tüm firmaların içeriklerini ortaya çıkarmaktayız. Analitik dizayn anlayışımız sayesinde firmanızın tüm fuar çalışmalarında farkını ortaya koymaktayız. Uzman kadromuzun yaratıcı fikirleri ile markalaşma yolunda sizlere her sahada tam destek sağlayacak tasarımlar sunmaktayız.

Fuar Stand Tasarımı Detayları

Fuar stand tasarımında ön plana çıkarılması gereken detaylar önem taşıyor. Standın ne tür bir stand olması gerektiği en çok üzerinde durulması gereken konular arasında yer alıyor. Örneğin yan yana dizilen ve fuar içerisinde konumu bu şekilde olan standlarda sadece ön cephe açıktır. Bu duruma göre stand kurulumu ön cephe baz alınarak yapılmalıdır. Köşe stand ise iki cephesi açık olduğu için kurulumu iki cepheyi baz alarak yapmaktayız. Üç cephesi açık olacak olan stand çalışmalarında ise önemli olan detay ziyaretçilerin bu cephelere göre alanı görmesi gerektiğidir. Bu kafa stand olarak adlandırılan bir tasarım şeklidir. Ada stand kurulumu ise tamamen bağımsız bir görüş alanını kapsıyor. Bu açıları bilerek uzman ekibimiz ile kurulumları buna göre yapar ve siz müşterilerimize fuar çalışmalarınızda artı değer kazandırırız.

Fuar Stand Hizmet Alanları

Bu alan stand çalışmalarında son derece dikkate aldığımız ve hesaplamalar yaparak çalıştığımız bir kurulum sürecidir. Hizmet alanlarında stok ürünlerin düzenli konulması sağlıklı bir fuar süreci için önemli bir detaydır. Aynı zamanda bu alanların küçük bir ofis gibi kullanılmasına olanak sağlarız. Görüşme alanlarının dizaynını ise tam bir titizlik ile tamamlarız. Bu alan özellikle rahat bir ortam hissi vermelidir. Ziyarete gelen kişilerin firma için edindiği izlenim bu alan sayesinde önem kazanmaktadır. Kurum olarak bu detayları önemseyerek stand kurulum çalışmalarını profesyonel firmamız ile sürdürmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Hemen Arayalım!